Software

Google reklama

Programovanie AOS na metatrader (MT4) v jazyku MQL

Spoločnosť FT-Digital sa zaoberá programovaním a predajom autmatických obchodných systémov AOS, skriptov a indikátorov na obchodné platformy Metatrader. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na adrese info@ftdigital.com, a spolu môžeme prekonzultovať Vaše požiadavky.

09.7.2015 15:42 » Slovensko » Ponúkam » Software
dohodou
 Programovanie AOS na metatrader (MT4) v jazyku MQL

Be[a]styou4be Web Domain Editor

http://www.beastyou4be-web-domain-editor.com Aplikačné Rozhranie pre tvorbu webových stránok internetových Portalu, pre správu Domen ich dát v komplexnom Baliku na tvorbu unikátneho SEO portfólia pomoči SQL Alebo PHP databázy.

18.7.2014 18:33 » Slovensko » Ponúkam » Software
29 €
Be[a]styou4be Web Domain Editor

Evidencia pošty

Na jednoduchú a prehľadnú evidenciu pošty ponúkame modul Podateľňa, ktorý je určený na elektronickú evidenciu došlej a odoslanej pošty. Program umožňuje aj špecifické evidovanie došlej aj odoslanej pošty v mene tretieho subjektu – klienta, za ktorého poštu prijímate, ...

07.2.2014 12:05 » Slovensko » Ponúkam » Software
103 €
Evidencia pošty

Rozúčtovanie tepla, studenej a teplej vody

Ponúkam prístup do programu rozúčtovania spoločných nákladov za teplo, teplú a studenú vodu v bytových domoch. S internetovou aplikáciou budete mať aj rozúčtovanie vo vlastných rukách. Je to najlacnejší a najjednoduchší spôsob rozúčtovania. Program pracuje v súlade s ...

26.8.2013 21:25 » Slovensko » Ponúkam » Software
dohodou
Rozúčtovanie tepla, studenej a teplej vody

Vlastný inzertný portal

Moderný kompletný inzertný portál v.2011, ktorého majiteľom môžete byť aj vy. Stať sa majiteľom vlastného inzertného portálu nebolo nikdy ľahšie a výhodnejšie ako teraz. Investujte do internetu a zarábajte na poskytovaní reklám. Referencie portal4you.sk.

05.1.2012 11:12 » Slovensko » Ponúkam » Software
250 €
Vlastný inzertný portal

Google reklama


Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem