Bazár, inzercia » Služby a obchod, e-shopy » Práca na doma » Služby a obchod, e-shopy » Práca na doma

Asistent/ka Manažéra

08.7.2013 19:41 - Ponúkam - Bratislava 950 €

Asistent/Asistentka manažéra od 950€

Hľadáme šikovných a cieľavedomých kolegov na pozíciu Asistent/Asistentka manažéra do obchodnej spoločnosti v Bratislave na prácu aj z domu.

Náplň práce: zadávanie inzercie, telefonická a mailová komunikácia s volajúcimi klientami (Vy klientov nezháňate!), vybavovanie objednávok, organizovanie stretnutí pre manažéra.

Požadujeme : samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť základy práce na PC, chuť ...

Kontaktná osoba: Veronika Valášková
Mobil: 0902801432

Číslo inzerátu: 86712947

Zmeňte si inzerát na účinný TOP inzerát a oslovte tisíce návštevníkov! Stačí uhradiť 6 € na bankový účet č. 2900794562/8330 (Fio banka, a.s.), IBAN: SK2983300000002900794562, BIC/SWIFT: FIOZSKBA, variabilný symbol: 86712947 (viac o TOP inzercii)

Google reklama

Odporúčame

Najlacnejšie poistenie áut, okamžitá platnosť

Najvýhodnejšie povinné zmluvné poistenie Vášho vozidla? Porovnanie cien PZP a uzatvorenie zmluvy s okamžitou platnosťou s možnosťou vytlačiť si ihneď doklad o poistení a poistnu zmluvu. Výhodné poistenie na www.poistim.sk

04.2.2017 23:24 » Žilina » Ponúkam » Poistenie
dohodou

Ďalšie inzeráty: Práca na doma

Vrtanie jam na stlpiky k oploteniu

Chcete si svojpomocne postaviť plot z pletiva a nechcú sa Vám kopať jamy na stlpiky. Ponukám profesionálne vyvrtanie jám s profesionálnym náradim. Šetrím Váš čas aj námahu. Cena 4,99 Eur za hodinu. Prípadne dohoda.

16.4.2013 21:37 » Slovensko » Ponúkam » Práca na doma
5 €