Ako inzerovať

Ako správne inzerovať na Topinzeráte? Prehľad najvyužívanejších inzertných úkonov:

1. Pridať inzerát – stlačte tlačidlo pridať inzerát, vyplňte znenie inzerátu a kontaktné údaje. Na zadanú e-mailovú adresu vám bude zaslaný overovací e-mail, ktorý je nutné potvrdiť, aby sa inzerát aktivoval. Ak vám overovací e-mail nebol doručený, prekontrolujte si zložku Spam / Nevyžiadaná pošta, resp. sa uistite, či ste zadali správny tvar e-mailovej adresy. Pokiaľ inzerát nie je v rozpore s podmienkami inzercie, bude sa zobrazovať na inzertnej stránke.

2. Zmazať inzerát – v detaile inzeráte stlačte tlačidlo ZMAZAŤ. Na úspešné odstránenie inzerátu je potrebné zadať heslo, ktoré ste zadali pri pridávaní inzerátu. Inzerát môžete bez potreby hesla zmazať cez svoje konto vytvorené registráciou, stačí sa len naň prihlásiť.

3. TOP inzerát (uprednostnenie a zvýraznenie inzerátu) – kliknite na inzerát, ktorý chcete zmeniť na prednostný TOP inzerát a stlačte tlačidlo TOP INZERÁT. Zadajte heslo, ktoré ste si zvolili pri pridávaní inzerátu. K úspešnému spusteniu (aktivácii) TOP inzerátu je nutné zaslať identifikačné údaje odosielateľa platby a uhradiť príslušnú platbu s variabilným symbolom (= číslo inzerátu) na bankový účet prevádzkovateľa. Pri každom inzeráte nájdete formulár/tlačidlo pre TOP inzerát obsahujúci všetky potrebné údaje k platbe.

4. Reklama. Prezentujte sa reklamou za výhodné ceny, využite akcie a zľavy na rôzne reklamné kampane.

5. Zabudnuté heslo. Ak ste zabudli heslo pre prihlásenie sa do vášho konta, môžete si ho kedykoľvek zaslať heslo na e-mail.

6. Bezplatná registrácia užívateľa. Vytvorte si konto na pohodlnú správu inzerátov, stačí sa zaregistrovať zadarmo.

7. Prihlásenie užívateľa na konto. Registrovaný užívateľ sa môže kedykoľvek prihlásiť na svoje konto.

8. Vyhľadať moje inzeráty. Kedykoľvek si môžete vyhľadať všetky vaše inzeráty zadaním vášho e-mailu do vyhľadávača umiestneného na vrchole inzertnej stránky. Vyhľadávač inzercie hľadá vo všetkých inzerátoch podľa e-mailu inzerujúceho ako aj kľúčových slov náchadzajúcich sa v inzerátoch.

Tipy na efektívnejšie inzerovanie:
 

Ako zvýšiť dôveryhodnosť inzerátu? Uveďte telefónny kontakt, svoje meno/obchodný názov, odkaz na vlastnú webstránku…

Ako zvýšiť účinnosť inzercie? Používajte kľúčové slová s čo najväčšou vypovedacou hodnotu, inzerát zaraďte do príslušnej kategórie a podkategórie, pridajte fotografie súvisiace s inzerátom (napr. fotografie auta, nehnuteľnosti, oblečenia). Inzeráty bez konkrétneho obsahu nebudú zverejnené.

TOP inzeráty vidí každý návštevník inzercie kvôli najlepšiemu umiestneniu a zvýrazneniu TOP inzerátov, váš inzerát tak zaručene uvidia tisíce návštevníkov inzertnej stránky. Čím kvalitnejší produkt alebo tovar predávate, tým väčšia šanca, že top inzerciou zvýšite záujem a predaj.


Google reklama


Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem